Безпека — понад усе!

18 грудня 2019 р.

Сьогодні в рамках Тижня безпеки дитини та Єдиної виховної години працівники патрульної поліції зустрілись із старшими дошкільниками ЗДО № 72.  Діти познайомилися з правилами поведінки з однолітками та дорослими, переглянули презентацію «10 правил безпеки».

Для кращого сприйняття та розуміння дітьми того, що може трапитись в реальному житті та які можуть бути наслідки, поліцейські приводили приклади зі своєї практики щодо різних випадків попередження та викриття злочинів, а також випадків, коли діти потрапляли у небезпечні ситуації через недотримання законів та правил безпечної поведінки.
На занятті,  яке  відбувалось  у формі діалогу, малеча демонструвала свої знання про поліцію, задавали безліч запитань, які їх  цікавили, та ділились ситуаціями з власного досвіду.

Дітям дуже подобаються такі зустрічі і вони приносять велику користь!