22 січня 2020 р.

ДЕНЬ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ – єднаємось заради майбутнього!

Слово «соборність» означає єдність, згуртованість, неподільність. Утім соборність не обмежується лише ідеєю об’єднання етнічних земель у межах єдиної держави, а передбачає також духовне єднання всього населення країни незалежно від національності.

Для вихованців ЗДО у цей день було проведено практичне заняття, на якому педагоги ставили за мету поповнення та поглиблення знань вихованців про історію виникнення свята Соборності України, ознайомлення з цікавими фактами про Україну, виховання патріотичного почуття та поваги до державної атрибутики. Діти з цікавістю слухали інформацію про історичні події. Аби долучити дошкільників до відзначення ДНЯ СОБОРНОСТІ УКРАЇНИ, було проведено  своєрідний ФЛЕШМОБ: діти взялися за руки та утворити ланцюг єдності  за участі всіх вихованців дошкільного закладу. Вихователі підвели дітей до висновку, що всі разом ми почуваємося захищеними та впевненішими. Так і наша соборна країна процвітатиме лише за умови єднання не лише її земель, а й нас, українців.

Ось так в нашому садочку виховують справжніх патріотів!