КОНКУРС МАЛЮНКІВ НА ПРОТИПОЖЕЖНУ ТЕМАТИКУ

17 лютого 2021 року

Впродовж лютого 2021 року проводиться Всеукраїнський конкурс  дитячих малюнків та робіт декоративно-прикладної творчості на протипожежну  та техногенну тематику «Пожежі краще запобігти!» проводиться серед дітей різного віку з метою формування  у підростаючого покоління  громадського світогляду і громадської позиції у забезпеченні пожежної  та техногенної безпеки в державі,  виховання культури безпеки життєдіяльності.                               

Наші педагоги залучили старших дошкільників нашого закладу до вивчення та популяризації правил пожежної й техногенної безпеки, формування у них навичок обережного поводження з вогнем, виховання почуття відповідальності за збереження від вогню та інших надзвичайних ситуацій навколишнього середовища.

         Керівником гуртка художньо-естетичного напрямку Дяконенко Н.Р. на конкурс була підготовлена робота із художньої творчості, яку виконала вихованка групи «Цукерочка» Щавленко Ангеліна. Малюнок зроблено гуашевими фарбами на тему: «Природа для людини – це безмежна втіха. Подумай! І не роби їй лиха!»

        БАЖАЄМО ПЕРЕМОГИ ТОБІ, АНГЕЛІНА!

 

Опубликовано в рубрике події