ПРОЄКТ «ДРУЖБА – ВЕЛИКА СИЛА!»

ПРОЄКТ

«ДРУЖБА – ВЕЛИКА СИЛА!»

МЕТА: знайомити дітей з правилами спілкування і дружби, розвивати мислення та мовлення, формувати комунікативну компетентність дошкільників, виховувати почуття дружби, толерантного ставлення до оточуючих.
ДАТА ПРОВЕДЕННЯ: 08-14 лютого 2022 року
УЧАСНИКИ: діти старших груп, їх батьки, вихователі, музичний керівник, інструктор фізкультури, керівник гуртка «Дивоцвіт».

ДЛЯ РЕАЛІЗАЦІЇ ПРОЄКТУ НАМ ПОТРІБНО:
1. Вивчити пісню про дружбу
2. Підготувати музичні комунікативні гри
3. Розучити рухливі гри ( на злагоджені дії)
4. Виготовити квіти для «дерева дружби»

ПРАЦЮЄМО НАД РЕАЛІЗАЦІЄЮ ПРОЕКТУ:
— Музичний керівник знайомить і розучує з дітьми пісню «Дружба», готує фонограму для проведення комунікативних ігор, розучує з дітьми ці ігри.
— Інструктор з фізкультури на своїх заняттях розучує рухливі ігри та естафети, які будуть використані в процесі проведення розваги. Ігри обираються на розвиток злагоджених дій підчас проведення ігор.
— Вихователі в групі обговорюють з дітьми тему: «Дружба – велика сила», визначають найважливіші правила товаришування, разом з дітьми виконують аплікацію «Квітка дружби»
— Батьки спілкуються з дітьми за темою проєкту. Підписують пелюстки квітів, які виготовили діти словами, що характеризують найкращі риси характеру для товаришування.
— Діти визначаються: «Що вони знають про дружбу? Між ким бувають дружні стосунки?», а також грають, співають, малюють, гарно і з користю проводять час у садочку, спілкуючись з дорослими та однолітками і вдома, спілкуючись з батьками.

ПРЕЗЕНТАЦІЯ РЕЗУЛЬТАТІВ:
14 лютого для дітей старшого дошкільного віку у нашому садочку запланована тематична розвага «Дружба – велика сила!». Разом із запрошеним персонажем із улюбленого мультфільму діти здійснять подорож до віртуальної країни Дружби, тут вони приймуть участь в рухливих, комунікативних іграх, заспівають про дружбу, повторять правила справжніх друзів, прикрасять Дерево дружби підготовленими квіточками та обміняються зробленими власноруч сердечками. Після проведення заходу фотоматеріали будуть розміщені на офіційному сайті нашого садочка, а також на сторінці у Фейсбуці.

 

 

Опубликовано в рубрике події