РОБОТА ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ  

РОБОТА ОПОРНОГО ЗАКЛАДУ        

         19 січня 2021 року на базі  опорного закладу КЗ «ДНЗ (ясла-садок) № 72» КМР відбулося друге засідання педагогічної майстерні по впровадженню програми «Культура добросусідства» і додатку до неї   –   «Батьківські збори по-новому».

         Відкривала засідання Бутрімова Л.С., консультант КЗ «ЦПРПП» КМР  з повідомленням «Основні умови успішної організації партнерства ЗДО і сім’ї»

         Концептуальна основа додатку до програми «Культура добросусідства»  –   «Батьківські збори по-новому» була розкрита у презентації Яблоновської О.М., вихователя-методиста КЗ «ДНЗ (ясла-садок) № 72» КМР «Від садочка до громади. Батьківські збори по-новому: цікаво, актуально і практично» та «Самоврядування, або Батьківський день в ЗДО»

         Білоусова О.В., практичний психолог КЗ «ДНЗ (ясла-садок) №72» КМР надала рекомендації  як налагодити  педагогічну співпрацю з батьками.

         Досвід ефективної взаємодії з сім’ями представили у своїх презентаціях:

ЗДО № 116 «Інструменти створення позитивної атмосфери та довіри під час проведення роботи з батьками в режимі online»

та ЗДО № 227 «Згуртовуємо батьків навколо спільних цілей та завдань: цікавинки роботи з сім’ями»

         Форматом проведення була трансляція на YouTube. Під час трансляції в режимі реального часу було відкрито чат для спілкування та запитань.

         На завершення зустрічі було надано методичні рекомендації як успішно реалізувати партнерство ЗДО і сім’ї через впровадження програми «Культура добросусідства» і додатку до неї   –   «Батьківські збори по-новому».

Опубликовано в рубрике події