207 років від Дня народження Тараса Григоровича Шевченка

9 березня 2020 року виповнюється 207 років

від дня народження видатного сина українського народуТараса Григоровича Шевченка.

В нашому закладі визначено заходи щодо святкування 207-річчя від дня народження

Т. Г. Шевченка.

1. В методичному кабінеті організовано тематичну  виставку «Наш Великий Кобзар» 2. Оформлено інформаційний стенд, присвячений 200-річчю  Т.Г.Шевченка 3. Оголошено конкурс презентацій різних форм роботи на тему «Наш Великий Кобзар» 4. Організовано виставку дитячих малюнків «Творчість Т.Шевченка очима дітей» 5. Заплановано проведення свят, розваг, літературно-музичних вечорів за темами: «Садок вишневий коло хати…», «Думи мої, думи мої…», «Співучий Кобзарик», «Ми тебе не забули, Тарасе»

Тарас ГригоровичШевченко(1814-1861)

В історії кожного народу, серед  її великих творців, є люди, імена яких оповиті невмирущою любов’ю та славою. Таким самородком в українців є Тарас Григорович Шевченко, чия безсмертна спадщина – одна з найбільших вершин людського духу. Тарас Шевченко для України – не просто народний поет, якого доля обдарувала багатьма талантами. Національний пророк, апостол правди, заступник правди, заступник знедолених, провидець – так називають його українці. Святе ім’я Тараса не вмре повік, йому, як сонцю, вічно пламеніти. Не забули українці свого Великого Кобзаря. Його сім’я входить у наше життя з дитинства, з маминих пісень, з наших перших книжок, а з роками Шевченкове слово стає все ближчим, все дорожчим. «Кобзар» уже давно став настільною книгою, оберегом кожної оселі.

Силою своєї безмежної любові до рідного народу, до України поет пробивав стіну людської байдужості, обмеженості. Невмираючий дух поета, як раніше, так і тепер, 200 років поспіль, витає над Україною, а вище слово сіє на народній ниві зерна добра, любові, справедливості. Завданням вихователів кожної вікової групи дітей є виховання почуття пошани до життя і творчості Тараса Григоровича Шевченка; співчуття до знедолених; виховання почуття власної гідності, віри в рідний народ, шанобливого ставлення до родини, домівки.