Години прийому громадян: Понеділок 10:00 — 16:00, Четвер 09:00 — 11:00

Ласкаво просимо на сторінки сайту нашого закладу. Тут Ви можете знайти інформацію щодо електронної реєстрації . Просимо батьків звернути увагу й на сторінку «Правила прийому». Розділ «Батькам» містить поради спеціалістів, розділ «Методкейс» створено на допомогу вихователям, в розділах «Відкритість» та «Ліцензування» міститься вся інформація про функціонування закладу. В розділі «Наші групи» та «Галерея» можна познайомитись з буттям наших вихованців. 

Поради від завідувача для батьків:

Як допомогти дитині швидко звикнути до дитячого садка

Батьки, які вирішили віддати дитину до дитячого садка, мають усвідомити серйозність цього кроку і для себе, і для дитини. Відірваність від рідних і близьких, від звичної домівки, зустріч з незнайомими дітьми та дорослими — усе це цілком може створити для дитини ду­же серйозну стресову ситуацію.

Рекомендую батькам:

·         Будьте готові до того, що зовсім не обов’язково Ваша дитина щодня радісно й легко ходитиме у дитячий садок.

·         Не варто звинувачувати дитину у всіх неприємностях. Це може погіршити її й без того негативний емоційний стан.

·         Дитину слід заздалегідь готувати до того, що вона спілкуватиметься з іншими дорос­лими і дітьми. Варто відвідувати з нею дитячі парки та майданчики, привчати грати­ся у пісочниці з іншими дітьми, гойдатися на гойдалці тощо.

·         Обов’язково ознайомтеся з організацією адаптаційного періоду у дитячому садку.

Протягом деякого часу (один — два тижні, а іноді й місяць) Ви зможете приводити свою дитину у дитячий садок лише на півдня. Допоможіть дитині ознайомитися з незвичним для неї оточенням. Попередьте ви­хователя про те, що дитині подобається, а що — ні, чи є протипоказання у їжі.

·         Спробуйте всіляко заохочувати спілкування Вашої дитини з іншими дітьми, говоріть про них як про її друзів, називайте їх на імена тощо.

·         Дорогою у дитячий садок обговоріть з дитиною, що на неї чекає. Дуже важливо, щоб розмови про дитячий садок супроводжувалися лише позитивними емоціями. У Вас має бути спокійний голос і впевнена інтонація.

·         Коли прийде час залишити дитину у дитячому садку одну, слід заздалегідь її про це попередити.

·         Нехай дитина візьме із собою у дитячий садок свою найулюбленішу іграшку. Спро­буйте вмовити її залишити іграшку на ніч у дитячому садку, а на ранок прийти і по­гратися з нею. Обов’язково довідайтеся у дитини, що відбувалося з іграшкою у ди­тячому садку.

·         Завжди із розумінням ставтеся до «необґрунтованих», на Ваш погляд, примх і про­хань дитини. Вона може попроситися на руки, щоб Ви її поносили, як маленьку, мо­же відмовитися їсти одна або спати. Не переймайтеся, усе це лише наслідок утоми й туги за мамою. Не дратуйтеся і в усьому йдіть назустріч дитині.

·         Пам’ятайте, що дитині нині вкрай важко, вона перевантажена різними враження­ми і сильно втомлюється. Саме із цієї причини їй дуже потрібна Ваша допомога.

·         Поводьтеся завжди так, наче звикли до того, що дитина ходить у дитячий садок.

·         Формуйте у дитини вдома всі необхідні навички самообслуговування, зокрема самостійно їсти, правильно тримати ложку, не бруднитися.

·         Удома неухильно дотримуйтеся розпорядку дня, максимально наближеного до роз­порядку дня у дитячому садку.

·         Тренуйте систему адаптаційних механізмів у дитини з раннього віку. Привчайте її до ситуацій, в яких треба змінювати форми поведінки.

Правила для батьків вихованців ЗДО

Відвідування дитиною дошкільного закладу не звільняє сім’ю від обов’язку виховувати і розвивати її в родинному колі. (ст. 7 п. 3 Закону України «Про дошкільну освіту»)

1. Загальні положення

1.1. Батьки або особи, які їх замінюють (далі — батьки), є учасниками освітнього процесу в закладу дошкільної освіти . Батьки несуть відповідальність перед суспільством і державою за розвиток, виховання і навчання дітей, за збереження їх життя, здоров’я, людської гідності.

2. Права батьків

2.1. Батьки мають право:

— вибирати дошкільні заклади та форми отримання дошкільної освіти та виховання для дітей дошкільного віку, що не заперечує чинному законодавству;

— обирати і бути обраними до органів громадського самоврядування закладу дошкільної освіти;

— звертатись до відповідних органів управління освітою з питань розвитку, виховання і навчання своїх дітей;

— на пільги на харчування;

— вносити пропозиції щодо покращення роботи закладу дошкільної освіти;

— на додаткові освітні платні послуги та відмовлятись від запропонованих послуг;

— приймати участь у заходах закладу дошкільної освіти;

— брати участь у поліпшенні організації освітнього процесу та зміцненні матеріально-технічної бази закладу дошкільної освіти.

3. Обов’зки батьків

3.1. Батьки зобов’язані:

— виховувати у дитини любов до України, повагу до національних, історичних, культурних цінностей українського народу, дбайливе ставлення до довкілля;

— постійно дбати про фізичне здоров’я дитини, її психічний стан, створювати належні умови для розвитку її природних задатків, нахилів та здібностей;

— поважати гідність дитини; виховувати у дитини працелюбність, шанобливе ставлення до старших за віком;

— виконувати режим дня дошкільного закладу;

— приводити дитину добре вимитою, одягненим в чистий одяг (одяг повинен бути зручним, відповідати погодним та сезонним вимогам), підстриженими, з обрізаними нігтями;

— батьки не повинні входити до групових кімнат без потреби;

— стежити за реальним станом здоров’я дитини;

— не давати, не одягати дитині зайві предмети, які можуть зашкодити життю та здоров’ю дитини;

— не приносити продукти харчування, з метою попередження харчових отруєнь, алергічних реакцій у дітей;

— забезпечувати систематичне відвідування дитиною дошкільного закладу; своєчасно повідомляти дошкільний заклад про можливість відсутності або хвороби дитини;

— приводити дитину при наявності довідки від дільничного лікаря або стаціонару з зазначенням діагнозу хвороби або причини відсутності. Якщо дитина відсутня три дні і більше — приймається при наявності довідки від лікаря про стан здоров’я;

— діти, які відсутні 1 місяць з поважних причин (відпустка батьків, лікувально-оздоровча путівка) приймаються з довідкою від лікаря після огляду старшої медичної сестри дошкільного закладу;

— приводячи дітей до дошкільного закладу, батьки зобов’язані передавати дитину вихователеві. Ввечері вихователі зобов’язані передати дитину батькам;

— не забирати дітей в нетверезому стані;

— дотримуватись правил дорожнього руху; бути прикладом для своїх дітей;

— своєчасно в установленому порядку вносити плату за харчування дитини в дошкільному заклад;

— відвідувати батьківські збори;

— виконувати поради-рекомендації працівників закладу щодо виховання та навчання дітей;

— бути взаємоввічливими, дотримуватись морально-етичних норм у спілкуванні.