У ПОШУКАХ СКАРБУ

24 лютого 2021 р.

         Відкрите заняття – загальноприйнятий методичний захід, під час якого відбувається показ досвіду педагога, пропаганда нових педагогічних надбань і сучасних інноваційних технологій. Це важливий елемент освітнього процесу.

         24 лютого пройшло таке заняття, показала його молодий спеціаліст, вихователь старшої групи «Калинка»  Маргарита Валеріївна Павленко.

         Заняття було побудовано на подорожі в чарівну країну Математики.  Діти відправилися на пошуки скарбу. Усі працювали активно, захоплено, виконували різні завдання.

         Підбір завдань вихователем продуманий, тому дітям було цікаво виконувати їх. Всі етапи заняття були взаємопов’язані між собою, будучи логічним продовженням від одного завдання до іншого. Зміна одного виду діяльності іншим позитивно впливала на процес пізнання. Вихователь приділяла увагу кожній дитині, здійснювала індивідуальний підхід. У дітей не спостерігалося стомлення, і інтерес до діяльності був присутній на протязі всього заняття. Доброзичлива атмосфера під час заняття сприяла активізації розумової діяльності.

Опубликовано в рубрике події