Участь ЗДО № 72 у «Математичній сесії» — 2021

01 лютого 2021 року

З 25 по 29 січня 2021 року в нашому закладі пройшла «Математична сесія».  Завдання складалися так, щоб забезпечити рівні можливості виконання їх усіма учасниками і сприяти повному виявленню кожним із них досягнутого рівня компетентності у відповідності до вимог програми, за якою працює ЗДО.

25 січня вихователі були учасниками  вебінару (у форматі Zoom-конференція) професора Зайцевой Л.І., тема якого була «Формування математичної компетентності у дітей дошкільного віку», після якого були отримані сертифікати.

Педагоги оформили групи у відповідності до теми заходу. Було підготовлено репортаж, під час якого ми запросили усіх у відео подорож на «Математичному експресі» тематичними куточками усіх наших груп.

Проведення пізнавальних шоу, математичних квестів, завдань по конструюванню, відео-презентації здійснювалося для кожної вікової категорії.

Діти разом з батьками брали участь в онлайн-виставці малюнків «Живі цифри».

Інструктор фізкультури Феньків О.О. разом з дітьми середніх і старших дошкільних груп грали у рухливі ігри «Знайди свою цифру», «Я умію»  тощо

Відбувся челендж «Пісенна математика» від музичних керівників Дзюби І.Г. та Рибіної Н.І. за участю педагогів і  батьків  вихованців, під час якого згадали й заспівали пісні, де є різні цифри. Усі напрацьовані матеріали розміщуються у Facebook під хеш тегом  #математикавжиттіКР та  #рухливаматематикаКР