Яблоновська Олена Миколаївна

Вихователь-методист дитячого закладу.

Освіта: неповна вища, має педагогічне звання «Вихователь-методист».

Олена Миколаївна вміє створити творчу обстановку, запропонувати та підтримати інноваційні ідеї, поділитися своїм багатим досвідом. Вона постійний учасник міських та районних конференцій. Має ряд публікацій з питань дошкільної педагогіки.

Оптимально планує методичну роботу в закладі та стимулює педагогів до пошуку.

Білоусова Ольга Вікторівна

Практичний психолог закладу

Освіта: вища.

Ольга Вікторівна узгоджує процеси розвитку особистості дитини із досягненнями освітніх стандартів через психолого-педагогічні технології, індивідуальний підхід на основі застосування інноваційних методів.

Метою своєї роботи Ольга Вікторівна вважає:

— створення в дошкільнят позитивного емоційного настрою;

— виховання співчуття, доброзичливості, взаємодопомоги.

Зубенко Ірина Петрівна

Інструктор з фізкультури

Освіта: вища.

Ірина Петрівна впроваджує нові педагогічні технології, творчість, індивідуальний підхід до кожного малюка та відкриває перед вихованцями широкий простір для реалізації власних можливостей.

Дзюба Ірина Георгіївна

Музичний керівник

Освіта: вища, спеціаліст першої категорії.

Девіз: «Перед людиною є три шляхи до пізнання: шлях мислення — найбільш благородний, шлях наслідування — найбільшлегкий і шлях особистого — найбільш важкий».

Рибіна Наталія Іванівна

Музичний керівник

Освіта: вища, друга кваліфікаційна категорія.

Допомагає дітям увійти в світ музики, відчути і пережити її чуттєво, розвиває твору уяву та фантазію дітей.

Музична діяльність: індивідуальна робота, гра на музичних інструментах, музичні ігри та слухання музики.

Барчук Наталя Павлівна

Освіта: неповна вища.

Педагог будує свою діяльність на багатовимірності взаємодії вихованців з навколишнім світом.

Наталя Павлівна вміє створити оптимальні умови функціонування своєї групи.

Забезпечує організаційні та змістові передумови розвитку малюків. Тісно співпрацює із сім’ями вихованців.

Батраченко Жанна Вікторівна

Освіта: неповна вища.

Жанна Вікторівна відкрита, відповідальна, доброзичлива, тактична. Завжди готова вислухати і дати пораду в вихованні дітей.

З дітьми завжди знаходить спільну мову, спілкування з ними спокійне та лагідне.

Вихователю вдалося сформувати дружній колектив батьків, дітей та педагогів у своїй групі.

Богдан Ольга Федорівна

Вихователь

Освіта: має дві освіти — неповна вища та вища.

Професійним кредо вважає різнобічний розвиток дітей, зокрема:

— радість відкриття;

— дивування новому, цікавому;

— заохочення інтересів;

що є важливою умовою засвоєння знань та розвитку дитини в цілому.

Граб Аліна Русланівна

Освіта: вища.

Професійне кредо: «Я вчу і виховую дітей, а вони вчать і виховують мене. Разом ми рухаємось вперед, не зупиняючись на досягнутому».

Аліна Русланівна — людина відповідальна; роботу будує по принципу єдності розвивальних, виховних та навчальних завдань.

Забалуєва Олена Вікторівна

Освіта: вища.

Ії вихованці так себе характеризують: «Ми завзяті, талановиті, вмілі, спритні, працьовиті, і вчимося ми старанно, щоб мудрішими ставати».

Олена Вікторівна — захоплений педагог, який вміє все; консультує батьків та залучає їх до співпраці.

Калатуша Інна Павлівна

Освіта: неповна вища.

Інна Павлівна — енергійна, доброзичлива, чуйна, відповідальна, вимоглива.

Постійно самовдосконалюється.

Важливим професійним вмінням вважає вміння будувати освітньо-виховний процес з урахуванням індивідуальності кожної дитини.

Колєснікова Наталія Володимирівна

Освіта: вища.

Кредо: працювати так, щоб запалити вогник цікавості, пробудити інтерес до пізнання.

Саме в іграх розпочинається невимушене спілкування дитини з колективом, взаєморозуміння між дорослим і дитиною.

Куксова Валентина Миколаївна

Освіта: неповна вища.

Валентина Миколаївна дуже любить свою роботу і своїх дітей.

Ії професійне кредо:

«Я все роблю разом зі своїми вихованцями.

Ми разом пізнаємо світ, разом граємося,

вчимося, розвиваємося. Все разом!»

Ляшенко Інна Юріївна

Вихователь

Освіта: вища, спеціаліст другої категорії.

Педагог, який вміє працювати як з батьками, так і з дітьми. Підтримує доброзичливу атмосферу в колективі. Може знайти підхід до кожного малюка.

Життєве кредо: «Хай оживає істинна стара — людина починається з добра.»

Педагогічне кредо: «Щоб бути гарним вихователем, потрібно любити те, що викладаєш і любити тих, кого виховуєш.»

Маційовська Лариса Василівна

Освіта: неповна вища.

Любить свою землю, де народилась. Плекає мову солов’їну (в країну знань дітей веде), серця вихованців сповнює любов’ю до мами, тата, родини й святої неньки України.

Лариса Василівна — дуже тактовний педагог, який надає перевагу ігровим методам і прийомам у повсякденній роботі з дітьми.

З колегами по роботі та батьками підтримує доброзичливі відносини.

Овсієнко Марина Олександрівна

Освіта: вища.

Марина Олександрівна відрізняється дивовижною добротою до дітей.

Вміє вести тактичний діалог з батьками.

Павленко Інна Миколаївна

Вихователь

Освіта: вища, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії.

Ось як вона оцінює свої професійні якості:

Коли займаюсь з малечею, отримую велике задоволення. Дарую дітям своє тепло, радість.

Люблю як своїх рідних і вони відповідають взаємністю.

Мій девіз: «Діти — це прекрасні квіти життя і я відповідаю за те, якими вони будуть у дорослому житті».

Феденко Наталя Василівна

Освіта: неповна вища.

Досвідчений педагог, який щиро любить дітей.

Наталля Василівна — людина відповідальна та активна, бере участь у творчих проектах дитячого закладу.

Її вихованці неодноразово посідали призові місця у виставках дитячої творчості районного та міського рівнів.