Шановні батьки!

           Педагогічний  колектив  закладу  дошкільної  освіти  № 72 м. Кривого Рогу   не залишає Вас без підтримки під час карантину, що розпочався!

 

Сьогодні пропонуємо 7 ідей

цікаво і змістовно провести час зі своєю дитиною!

 

 1. Зіграйте в настільні ігри.
  Дитині буде цікаво пограти в компанії батьків в настільну гру. Це не тільки весело, але й дуже розвиває.
 2. Зробіть листівки.
  Коли просто хочеться когось приємно здивувати, змайструєте з дитиною яскраві листівки. Купуйте для цього в магазині для рукоділля кольоровий картон, стрічки, намистини, бісер, фетр, з якого можна вирізати фігурки, клей, ножиці. Нехай дитина розповість, що він хоче зобразити на листівці, а ви разом це зробите.
 3. Зробіть орігамі.
  Відомі японські фігурки з паперу не так складно зробити самим. Знайдіть декілька навчальних майстер-класів і пробуйте себе в цьому мистецтві.

     4. Спечіть печиво.
         Приготуйте разом з малюком смачне частування до               чаю. Приготуйте тісто, далі запасіться формочками.               Нехай малюк орудує формочками і створює  забавних            звіряток,  сердечок,  зірочок.  Потім влаштуйте                  чаювання.

 1. Пошийте одяг для ляльок.
  Використайте старі речі, непотрібну тканину і пошийте вбрання для іграшок вашої дитинки. Спробуйте себе в ролі дизайнера-модельєра.
 2. Вивчіть вірші або пісеньки.
  Можна також вчити разом з малюком віршики та пісні, а потім влаштовувати виступи з ними.
 3. Домашня фотосесія.
  Щоб зафіксувати якомога більше моментів дитинства вашого чада, влаштуйте фотосесію. Можна одягти дівчинку в мамине плаття і підфарбувати губки помадою, а хлопчика — в сорочку і татів краватку. Такі кадри будуть радуватимуть ваш погляд через роки в сімейному альбомі.