ВПРОВАДЖЕННЯ ПАРЦІАЛЬНОЇ ПРОГРАМИ «КУЛЬТУРА ДОБРОСУСІДСТВА» В ЗАКЛАДАХ ДОШКІЛЬНОЇ ОСВІТИ

http://zdo72.kr.ua/metodkejs/29.09.2020

            Проблема пошуку сучасних та ефективних форм організації освітньої діяльності дітей дошкільного віку завжди хвилює творчих  педагогів-дошкільників. Безперечно, цей пошук сприяє впровадженню у практику роботи нових цікавих технологій, альтернативних програм, які і є гвинтиками у складному механізмі, назва якому – освітній процес.

            Саме тому 29 вересня 2020 року в нашому закладі дошкільної освіти (з цього навчального року він є опорним закладом з упровадження програми «Культура добросусідства») відбулося перше засідання у педагогічній майстерні для педагогів Довгинцівського району, які працюють з дітьми середніх і старших груп.           

            Метою зустрічі було: ознайомлення учасників з парціальною програмою «Культура добросусідства», її змістом, структурою, окремими аспектами комплексного впровадження у практику курсу виховної спрямованості.

            Засідання відбулося у форматі трансляції в YouTube.

Посилання для перегляду запису трансляції засідання ОЗ для вихователів середніх та старших груп: https://youtu.be/HFJ9QzAW1d4

            По завершенню засідання  педагоги  отримали рекомендації щодо ефективної роботи над формуванням позитивних міжособистісних відносин, вихованням культури міжнаціональної взаємодії, використання активних методів взаємодії, що сприятимуть розвитку соціальної компетентності дітей, їхніх родин та громадськості регіону в цілому.

 

 

Опубликовано в рубрике події