ВПРОВАДЖЕННЯ ПРОГРАМИ «КУЛЬТУРА ДОБРОСУСІДСТВА»

18 травня 2021 р. на базі КЗ «ДНЗ (ясла-садок) № 72» КМР відбулося ІІІ засідання школи педагогічної майстерності із впровадження програми «Культура добросусідства»  https://youtu.be/m6p3jyDc_OM 

         ТЕМА: «Організація життєдіяльності дітей у процесі опанування Програми «Культура добросусідства» з урахуванням їхніх вікових та індивідуальних особливостей, соціального запиту батьків та громади» для

          Під час засідання було акцентовано увагу вихователів груп середнього і старшого дошкільного віку закладів дошкільної освіти Довгинцівського району.

на методах формування соціальної та громадянської компетентності дітей на основі міжкультурної освіти шляхом формування особистісної культури дитини, обізнаності з образом власного «Я» та його місцем у системі людської життєдіяльності (у сім’ї, групі однолітків, соціально-комунікативному, культурно-етнічному, громадянському просторі).

         Окреслено шляхи формування позитивних етнічних відносин, виховання культури міжнаціональної взаємодії, використовуючи практичні наробки опорного ЗДО: робочого зошиту для дітей і матеріали для батьків та педагогів.

      Захід сприяв  професійному зростанню майстерності педагогів-дошкільників.

Опубликовано в рубрике події