Як ми ярмаркували…

21 жовтня 2019 р.

У нашому садочку відбувся  «Осінній ярмарок». Свято спілкування та веселощів, продажу товарів та гарного настрою. Цей захід став вже традиційним. Дійство розпочалося з музичної програми: лунали пісні, діти старшої групи № 6 разом з вихователем Богдан О.Ф. закружляли у таночку «Український ярмарок», який підготувала музичний керівник Рибіна Н.І. Усіх зустрічала чарівна Осінь та інші казкові герої. Це  створило атмосферу святкового настрою.

?

Як завжди, на свято завітало багато гостей: матусі та татусі, бабусі та дідусі, родичі та добрі знайомі наших вихованців разом з дітьми. Кожна група з великою любов’ю розклала на своїх «рядах» дари осені. А їх було більш ніж достатньо: фрукти і овочі у великій кількості, баночки з варенням, джемом, чудова домашня випічка, а також різні вироби, зроблені своїми руками. Одним словом, наші «торгові ряди» рясніли достатком ягід і овочів, а солодощі та смаколики, не тільки стали окрасою ярмарку, а й були «винуватцями» манливого, солодкого аромату. Усі гості змогли по справжньому поярмаркувати.

?

Цей яскравий захід дав багато позитивних емоцій та піднесений настрій всім учасникам та гостям!