Акція “16 днів проти насильства”

Від dnz_72

Щорічно в Україні з 25 листопада по 10 грудня проводиться Всеукраїнська акція «16 днів проти насильства».

Мета акції – привернення уваги суспільства до проблем подолання насильства у сім’ї, жорстокого поводження з дітьми, протидії торгівлі людьми та захисту прав жінок.

Війна – не привід терпіти насильство: як захиститися від кривдника?

   Повномасштабна війна загострила проблему домашнього насильства в Україні. Випадки фізичного, психологічного й іншого тиску існували й раніше, але під час війни потерпілі рідше звертаються по допомогу — мовляв, є важливіші проблеми. Запам’ятайте, що це є хибною думкою!

   Попри війну, виправдання насильству немає! До того ж нині є чимало шляхів подолати насильство та розпочати життя спочатку. Зокрема, національна безкоштовна “гаряча лінія” запобігання домашньому насильству, торгівлі людьми та гендерній дискримінації надає безперервні психологічні консультації за номером 116 123. Колцентр працює за підтримки Фонду ООН у галузі народонаселення на базі ГО “Ла Страда”. Працює урядовий колцентр за номером 15 47. Соціальні працівники та психологи надають екстрену і планову допомогу як місцевому населенню, так і внутрішньо переміщеним особам.