04.04.2024, в укритті дитячого садочка відбулась лялькова вистава «Лісові пригоди». Її організовано та проведено під гаслом: “ЄднаймосяЗарадиПеремогиКР 2.0» в рамках Благолійного марафону зі збору коштів на придбання 7 пікапів для ЗСУ. Від перегляду вистави діти отримали неймовірне задоволення та позитивні емоції. Дякуємо батькам за донати, разом до ПЕРЕМОГИ!

Весна в дитячому садочку

Весняне свято у дитячому садку – це завжди казка, сповнена позитивними емоціями та яскравими кольорами, в якій діти стають маленькими творцями добра і краси. Саме така розвага за мотивами твору Лесі Українки відбулася у старшій групі «Цукерочка» 28 березня. На святі про весну звучали пісні, віршики, діти водили хороводи та гралися. Це було дуже мило, ніжно та емоційно.

Міжнародний день рідної мови

Ой яка чудова, світла і багата Українська мова, мова мами й тата! Мова мами й тата, діда і бабусі. Знаю її добре, ще краще навчуся. 21 лютого – День рідної мови. Педагоги нашого садочка разом зі своїми вихованцями прийняли участь у заходах на честь цього свята та підготували авторську казочку про УКРАЇНСЬКУ МОВУ

День єднання – 2024

#UAразом День єднання – молоде свято, яке в умовах війни набуло особливого сенсу – показати усьому світові, що ми сьогодні – як ніколи єдині та попри все будемо відстоювати свою незалежність і своє майбутнє. Діти і вихователі ЗДО № 72 вітають усіх з Днем єднання і бажають, аби всі ми – українці, які вірять у Перемогу та наближають її всіма силами – були здоровими,…

Єднаймося заради перемоги!

14 лютого 2024 р. в рамках міського благодійного марафону «   КР 2,0», «7 районів, 7 тижнів, 7 пікапів» в ЗДО № 72 відбувся благодійний концерт для учасників освітнього процесу під гаслом «З любов’ю до ЗСУ!». Діти, педагоги та батьки активно взяли участь у заході, усі отримали позитивні емоції та робили донати для військової частини міста. Разом – ми сильні, разом – до ПЕРЕМОГИ!

Метод BAPNE та Body percussion в роботі з дошкільниками

Музично-естетичний розвиток дошкільників – важлива ланка освітнього процесу в ЗДО, а застосування інноваційних технологій в роботі з дітьми дає змогу зробити цей процес цікавим, насиченим і сучасним. 08.02.2024 на базі ЗДО №72 проведено відеоконференцію для музичних керівників. Учасники ознайомились з методикою BAPNE та Body percussion, яка допомагає розвивати пам’ять, увагу, координацію рухів, почуття ритму, логічне мислення. Девіз методики: «Зі своїм тілом я вчуся».