Тиждень гри в ЗДО №72

Від dnz_72

ЗДО № 72, 21 листопада 2023 року.
ТРИВАЄ ТИЖДЕНЬ ГРИ. Сьогодні відбулася чергова зустріч з дошкільниками за темою дня «Дослідники». Навіть під час повітряної тривоги освітній процес за проєктом не припинився. Діти перейшли до обладнаного укриття і продовжили взаємодію з педагогом Оленою Феньків та один з одним. Для них була підготовлена «Наукова лабораторія»: облаштовано територію досліджень для експериментів з різними матеріалами: водою, сіллю, содою, піском, фарбами тощо.
Виготовили «Фантастичний калейдоскоп із цукерок», запропонував дітям викласти різнокольорові кульки-цукерки по краю тарілки, додали води і спостерігали про що вони «розповідатимуть».
Провели дослідження смаку у грі «Упізнай на смак». Діти досліджували шматочки фруктів на смак та називали смаколик, називаючи його смакові характеристики (солодкий, кислий, соковитий тощо) Досліджували рослини. Було запропоновано дітям намалювати улюблені рослини і розповісти про їхню користь для здоров’я людини.
Наприкінці, під час рефлексії запропонували дітям намалювати своє відкриття дня – «Малюнок відкриття» і дати йому назву. Облаштували «Виставку відкриттів». Діти були просто у захваті, коли презентували свої малюнки-відкриття і пояснювали що саме їх сьогодні здивувало!